SP 45 pod znakiem książek!

W dniach 15-16 czerwca - tradycyjnie już w naszej szkole - odbył się kiermasz książek. Pogoda dopisała, więc książkowy team mógł działać pod chmurką i już od 9.00 rozstawione stoisko czekało na wielbicieli czytelnictwa.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie - od literatury dziecięcej poprzez przygodową, detektywistyczną, fantasy, naukową, lektury szkolne, słowniki, książki kucharskie i wiele innych...

Klienci oczywiście nie zawiedli i tłumnie przybyli, by zakupić nowe czytelnicze skarby!

Dziękujemy wszystkim za przekazanie książek na kiermasz, za książkowe zakupy i zaokrąglanie rachunków - by więcej gotówki zostawić w naszej kasie;)

Dziękujemy naszym niezastąpionym sprzedawcom - którzy - jak zwykle - spisali się na medal!

Wiemy, że zawsze możemy liczyć na książkowych pożeraczy - czekamy na WAS w przyszłym roku!

Tym razem udało nam się zebrać 1360 zł - kwota ta zostanie oczywiście przeznaczona na nowości wydawnicze w naszej szkolnej bibliotece:)

Zdjęcia zostały wykonane przy wykorzystaniu sprzętu fotograficznego zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości