Złoty medal MUKS Stoczek 45 w międzyszkolnym wojewódzkim turnieju koszykówki dziewcząt

Dnia 19.10.2023 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Wojewódzki Turniej Koszykówki Dziewcząt. W turnieju wzięły udział zespoły z: Ełku, Zambrowa, Łap oraz uczennice naszej szkoły.

Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie spotkania i tym samym zajęły pierwsze miejsce w całym turnieju!!!

Klasyfikacja końcowa:

I msc. MUKS Stoczek 45 Białystok

II msc UKS „Łapa” Łapy

III msc UKS „Nenufar 5” Ełk

IV msc UKS Orkan Zambrów

Najlepszym strzelcem turnieju została: ZUZANNA BEZUBIK z MUKS Stoczek 45 Białystok

Najlepsze zawodniczki zespołów, wyróżnione przez trenerów:

ALEKSANDRA KOSTECKA - MUKS Stoczek 45 Białystok

JULIA GÓRKO – UKS Orkan Zambrów

ZUZANNA ZDRODOWSKA – UKS  Łapa Łapy

MAGDALENA SOLIŃSKA – UKS Nenufar 5 Ełk

Skład zespołu: Zuzanna Bezubik, Aleksandra Tudela, Aleksandra Kostecka, Maja Ostaszewska, Gabriela Zalewska, Hanna Nierodzik, Wiktoria Krahel, Aleksandra Sadowska, Beata Gierdo, Aleksandra Niedzielko, Michalina Siemieńczyk, Zuzanna Urbanowicz, Zosia Urbanowicz, Maria Citkowska, Magdalena Krysztopowicz.

Opiekun zespołu – Marzanna Sepko

Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach i turniejach!!!