Zbiórka na schronisko dla psów "Sonieczkowo"

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom oraz nauczycielom – za aktywne włączenie się w zbiórkę pościeli, koców, ręczników itp. dla schroniska dla psów Sonieczkowo, która odbyła się w naszej szkole w dniach 4-14 marca 2024. Ilość zebranych rzeczy (w tym również karmy) przerosła nasze oczekiwania! Cieszymy się bardzo, że nasza społeczność nie jest obojętna na potrzeby bezdomnych zwierząt i w tak krótkim czasie potrafiła się zmobilizować. Wszystkie zebrane rzeczy zostały zawiezione bezpośrednio do schroniska i przekazane tamtejszym wolontariuszom. Serdecznie dziękujemy!

Monika Gromek
Anna Silkinis

Szkoła Podstawowa Nr 45
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Św. Jana Pawła II
w Białymstoku

ul. Łagodna 10
15-757 Białystok
tel. 856644680
e-mail: sp45@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony