XVII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt rocznik 2011 "BATORY BASKET CUP" w Białymstoku

W dniach 15-17 września 2023 r. w ZSP Nr 5 w Białymstoku odbył się XVII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt. Startowały w nim nasze koszykarki z MUKS Stoczek 45 z rocznika 2011/2012. Do rywalizacji o najwyższe trofea przystąpiły zespoły dziewcząt z  Piaseczna, Lęborka, Ostrołęki, Ełku, Łomży oraz 3 zespoły z Białegostoku.

Dzielnie spisywały się nasze najmłodsze adeptki koszykówki. Każdy mecz był bardzo zacięty, o czym świadczą wyniki poszczególnych spotkań. Wykazały się walecznością i wielką wolą zwycięstwa. Ich medalami jest doświadczenie i ogranie jakie zyskały biorąc udział w turnieju.

W naszym zespole została wyróżniona za grę Maria Citkowska, otrzymując statuetkę dla najlepszej zawodniczki zespołu MUKS Stoczek 45.

Podczas uroczystego zakończenia wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki i drobne upominki.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Stoczek 45” reprezentowały:

Maria Citkowska, Michalina Siemiończyk, Ola Sadowska, Malwina Kosior, Hanna Nierodzik, Wiktoria Krahel, Laura Krahel, Amelia Baluk, Aleksandra Niedzielko, Julia Repko, Zosia Urbanowicz, Zuzanna Urbanowicz, Maria Talipska, Beata Giergo, Łucja Toczydłowska, Maja Ostaszewska

Trener : Marzanna Sepko