XIV Rodzinny Konkurs Plastycznym „Wielkanoc w moim domu”

zając.jpg

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz rodziców do udziału w XIV Rodzinnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Wielkanoc w moim domu” zorganizowanym przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.

Organizatorzy:
Marta Borowik
Anna Kozacka
Ewa Krysztopowicz
Agnieszka Ostaszewska
Marta Walewska

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie uczęszczający do świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II.
  2. Technika wykonania oraz format prac dowolny (pisanki, pocztówki, kraszanki, rysunek itp.).
  3. Prace powinny być wykonane przez dziecko wspólnie z rodzicem lub innym członkiem rodziny (babcią , bratem, siostrą, ciocią, wujkiem itp.).
  4. Prace należy dostarczyć na adres organizatora do dnia 5 kwietnia 2024 r. (piątek).
  5. Każda praca powinna posiadać dołączony opis:
    - imię i nazwisko osób wykonujących pracę.
  1. Prace przechodzą na własność organizatora.

kurczak.jpg