XIII Edycja Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego "Przy wigilijnym stole"

Wzorem lat ubiegłych 3 stycznia do naszej szkoły zjechali się kolędnicy z podlaskich szkół podstawowych. Już po raz 13 zebrali się by kultywować tradycje Świąt Bożego Narodzenia oraz integrować się w środowisku różnorodnym wyznaniowo. Pięknie ubrani, z uśmiechem na ustach, wyśpiewywali kolędy i pastorałki w języku polskim, białoruskim i ukraińskim.  W tym roku zebrani wysłuchali blisko 20 występów zespołów oraz solistów z placówek z Białegostoku i okolic. Poziom występów był bardzo wyrównany dlatego jury w składzie: ks. Piotr Borowik, p. Anna Musiuk oraz p. dr Marta Walewska postanowiło wręczyć wszystkim równorzędne nagrody. Konkurs rokrocznie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy planują już kolejną edycję.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia