Wycieczka klas VA, VB i VC do Warszawy

17 stycznia uczniowie klas VA, VB i VC uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyprawy było obejrzenie musicalu „Dreams” w Teatrze Capitol. Po spektaklu, pełnym muzyki i niesamowitych układów tanecznych, dzieci mogły wejść na scenę i porozmawiać z aktorami. Wysłuchały także prelekcji współpracownika Fundacji SOS Wioski Dziecięce na temat wzajemnych relacji w rodzinie.

Kolejnym etapem wycieczki był spacer po stolicy i warsztaty w Muzeum Narodowym. Wszyscy uczniowie byli pod wrażeniem ogromu zbiorów, jakie można zobaczyć w gmachu mieszczącym się przy Alejach Jerozolimskich. I oczywiście nie było ucznia, którego nie zachwyciła „Bitwa pod Grunwaldem” Jana Matejki. W zdecydowanie dobrych nastrojach można było wracać do Białegostoku.

Beata Sadowska
Beata Jackowska