Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - etapu wojewódzkiego

Prace do wglądu:

1. Prace z etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego będą do wglądu w Szkole Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjny im. Św. Jana Pawła II w Białymstoku, ul. Łagodna 10,
    w następujących terminach:

20.02 - poniedziałek – godzina - 7:45 – 8:00 – sala 209

21.02 - wtorek – godzina – 14:30– 15:00 – sala 209

22.02 – środa – godzina – 17:30 – 18:00 – sala 209

1. Prace konkursowe ze stopnia wojewódzkiego udostępniane są do wglądu wyłącznie uczestnikowi konkursu oraz jego rodzicom lub prawnym opiekunom za okazaniem dokumentu tożsamości.

1. Odwołanie od wyników stopnia wojewódzkiego wnosi się do Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej powołanej przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, za pośrednictwem Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej, w terminie nie dłuższym niż 4 dni (do czwartku 23.02 włącznie) od dnia ogłoszenia listy finalistów i laureatów konkursu, na stronie internetowej Kuratorium Oświaty
    w Białymstoku. Do terminów wykonania czynności przewidzianych regulaminem nie wlicza się: sobót, niedziel, świąt, przerw świątecznych i ferii. Przy obliczaniu terminów nie bierze się pod uwagę dnia, w którym dane zdarzenie miało miejsce.
  2. Odwołanie składa się w sekretariacie szkoły będącej siedzibą Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Odwołanie należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Białymstoku w godzinach 8:00 – 15:00

Zgodnie z Regulaminem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego:

Odwołanie należy złożyć na formularzu dostępnym na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku, którego wzór stanowi Załącznik nr 5. Odwołanie wniesione z naruszeniem terminu lub bez wskazania zadań, których ocena jest kwestionowana, nie jest rozpatrywane. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu pisma do sekretariatu szkoły.

Wojewódzka Komisja Odwoławcza rozpatruje odwołanie w terminie nie dłuższym niż 5 dni od daty przekazania odwołania do Kuratorium Oświaty. Najpóźniej w terminie 10 dni od daty przeprowadzenia ostatniego konkursu przedmiotowego, Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej informuje wnoszącego odwołanie o ostatecznym wyniku, zgodnie z wzorem określonym w Załączniku nr 6 do Regulaminu. Odpowiedź na odwołanie od wyników udzielana jest drogą listowną na adres wskazany w odwołaniu.

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej wydane na skutek rozpatrzenia odwołania jest ostateczne. Do terminów wykonania czynności przewidzianych regulaminem nie wlicza się: sobót, niedziel, świąt, przerw świątecznych i ferii. Przy obliczaniu terminów nie bierze się pod uwagę dnia, w którym dane zdarzenie miało miejsce.

Joanna Kłosowska – Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Konkursu Chemicznego