Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Etap rejonowy konkursu odbędzie się dn.17.01.2022 r. (poniedziałek) w Szkole Podstawowej Nr 45 w Białymstoku.

Na terenie szkoły wszystkich obowiązuje reżim sanitarny: dezynfekcja rąk, maseczki oraz dystans min. 1,5 metra między sobą.

Informacje dla uczniów:

1. Uczniowie przychodzą na konkurs w maseczkach najpóźniej do godz. 9:30.
  2. Po wejściu do szkoły uczniowie dezynfekują ręce i udają się do szatni szkolnej.
  3. Na listach uczestników, umieszczonych w szatni na tablicy ogłoszeń, uczniowie sprawdzają w której sali piszą konkurs, a następnie udają się prosto na odpowiednie piętro i czekają przy wyznaczonej sali.
  4. Uczeń musi mieć przy sobie kartę kodową i legitymację szkolną.
  5. Uczeń na konkurs może wnieść do sali: długopisy nieścieralne, niegazowaną wodę.
  6. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego rozpoczyna się o godz. 10 i trwa 90 min.
  7. Uczniowie po zajęciu miejsca i rozpoczęciu konkursu mogą zdjąć maseczki.

Informacje dla opiekunów:

Po wejściu do szkoły opiekunowie dezynfekują ręce i udają się do wyznaczonej sali.

Informacje dla członków komisji:

Komisja konkursowa spotyka się w wyznaczonej sali o godz. 9.00.

Przewodnicząca
Dorota Wilczyk