"Wigilijne Drzewko Miłości"

„…Człowiek jest wielki
nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to,
 czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

W ramach projektu „Nasz Patronie, Twoje słowa w czyn chcemy przemieniać” w tym roku w naszej szkole została zorganizowana kolejna XII edycja akcji ph.:„WIGILIJNE DRZEWKO MIŁOŚCI”.

Wzorem lat ubiegłych w dniu 24.11.2022 r. przy tablicy naszego Patrona pojawiło się drzewko, na którym zostały umieszczone serduszka z imionami i wiekiem dzieci potrzebujących naszego wsparcia. Zbiórka paczek trwała do  16 grudnia.

Pomimo trudnego dla wszystkich czasu, tak jak w poprzednich latach akcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem i przyniosła szeroki odzew. Empatia, życzliwość i bezinteresowność wielu osób znalazła odzwierciedlenie w bardzo dużej ilości przyniesionych paczek, słodyczy, przyborów szkolnych, kart prezentowych. Dzięki uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom akcja dała radość wielu dzieciom.

Serdecznie Dziękujemy!

Życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Boże Dziecię będzie źródłem wszelkich darów, niech błogosławi i opromieni swą łaską wszystkie dni Nowego Roku!

Organizatorzy:

A. Walendziuk