Wigilia świetlicowa

21 grudnia 2023 roku w naszej Świetlicy poczuliśmy świąteczny nastrój. Tego dnia odbyła się uroczysta wigilia świetlicowa. Odświętnie ubrani, usiedliśmy do stołu. Wsłuchaliśmy się w słowa pastorałek i piosenek śpiewanych i zagranych przez Panią Agnieszkę oraz naszych starszych kolegów i koleżanki, dzięki którym przypomnieliśmy sobie o tym, co w życiu najważniejsze „…Nad światem moc truchleje. Dziś wszyscy pragną wierzyć, że życie godnie, z miłością w sercu i pięknie można przeżyć…”. Czar choinki i kolęd rozgościł się na dobre, a na każdej twarzy zagościł uśmiech. Wigilia świetlicowa to czas integracji i radości, dzielenia wspólnie czasu przez dzieci i wychowawców. Dzięki takim spotkaniom nikt nie może się czuć samotny, czego wszystkim w te święta szczerze życzymy.