Warsztaty mydlarskie dla klas 2

W czerwcu wszystkie klasy drugie miały możliwość uczestniczenia w warsztatach mydlarskich prowadzonych przez panią Ewelinę, nauczycielkę wychowania przedszkolnego.  Na zaproszenie wychowawczyń przyjeżdżała do każdej klasy osobno i wspólnie z dziećmi tworzyła cudowne glicerynowe mydełka. Piękne i pachnące mydła w formie kwiatów miały być prezentem dla Mam z okazji zbliżającego się „Wiosennego Koncertu dla Mam”. Uczniowie z ochotą i zapałem tworzyli swoje indywidualne kompozycje, które następnie zalewali różnokolorową gliceryną o zapachu pomarańczy, maliny, gumy balonowej i zielonego jabłuszka. Największym powodzeniem oczywiście cieszyła się guma balonowa. Takie cudowne, pachnące prezenty przygotowane przez dzieci na pewno spodobają się mamom.

Wychowawczynie kl. II