Walentynki w naszej szkole

Dzień Świętego Walentego, obchodzony 14 lutego to czas okazywania miłości, sympatii, przyjaźni oraz życzliwości. Walentynki to również doskonała okazja do budowania relacji międzyludzkich i wzmacniania więzi społeczności szkolnej.

Walentynki w naszej szkole były pełne radości i uśmiechów. Główną atrakcją była Poczta Walentynkowa. Uczniowie mieli okazję wymienić miłe słowa, życzenia i drobne upominki. Dzieci z niecierpliwością czekały na chwilę, kiedy otworzą kolorowe koperty i przeczytają wiadomości od swoich tajemniczych wielbicieli.

Uczniowie zostali zachęceni do ubrania się na czerwono. Kolor ten idealnie wpasował się w atmosferę święta miłości.

Uczennice z klas VI i VII rozdawały na korytarzach szkolnych naklejki w kształcie serduszek. Te małe gesty sprawiły, że każdy czuł się wyjątkowy i doceniony.