Srebrny medal naszych uczennic w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Koszykówce Dziewcząt

Uczennice naszej szkoły zajmują II miejsce w Finale Mistrzostw Miasta Białegostoku w Koszykówce Dziewcząt rocznika  2011 i młodsze. W pierwszym meczu o wejście do ścisłego finału wygrywamy z SP 47 – 38:9, zaś w spotkaniu o pierwsze miejsce przegrywamy po zaciętej walce z ZSP nr 5 -13:16.

Nasze dziewczęta zajmując drugie miejsce, wywalczyły awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się już w grudniu 2023 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach wojewódzkich!!!

Skład zespołu: Hanna Nierodzik, Maria Citkowska, Krahel Wiktoria, Krahel Laura, Beata Gierdo, Sadowska Aleksandra, Toczydłowska Łucja, Szarkowska Amelia, Ostaszewska Maja, Urbanowicz Zuzanna, Urbanowicz Zofia, Kosior Malwina, Niedzielko Aleksandra, Talipska Maria

Opiekun: Marzanna Sepko