Poszukujemy zwiastunów wiosny z aparatami fotograficznymi zakupionych w ramach "Laboratoriów przyszłości"

Uczniowie klasy V A pod opieką nauczycielek: Doroty Wilczyk i Anny Piwnik, w ramach projektu „Laboratoria przyszłości” uczyli się robić zdjęcia i posługiwać się cyfrowymi aparatami fotograficznymi.  W przeddzień astronomicznej wiosny, w dniu 15 marca 2024 r. wybrali się podczas zajęć kreatywnych na poszukiwanie oznak zbliżającej się wiosny. Co prawda dzień jeszcze był chłodny, ale na drzewach i krzewach dało się już dostrzec pąki i deliktanie rozwijajace się zielone listki. Uczniowie uchwycili te zmiany w przyrodzie na zdjęciach wykonanych cyfrowymi aparatami fotograficznymi oraz własnymi smartfonami. Oto wyniki ich pracy:

Szkoła Podstawowa Nr 45
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Św. Jana Pawła II
w Białymstoku

ul. Łagodna 10
15-757 Białystok
tel. 856644680
e-mail: sp45@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony