Pierniczkowe zajęcia otwarte

19 grudnia uczniowie klasy II c  zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekli pyszne, świąteczne pierniczki.

Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Ciasto zostało wykonane według przygotowanego wcześniej przepisu. Wszystkim podobało się wałkowanie oraz wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bombek, reniferów, aniołków przy pomocy foremek.

Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Zapakowane wraz z życzeniami sprawią radość naszym najbliższym.

Renata Kiersnowska, Joanna Snarska