Obchody Dnia Pomarańczowego i Pluszowego Misia w klasie 1 C

Jesienne, szare dni nie stanowią problemu dla klasy 1 C, ponieważ można je skutecznie ożywić świętowaniem ciepłego koloru pomarańczowego. Tego dnia uczniowie stale wykonywali pomarańczowe zadania m.in. mieli okazję do wzięcia udziału w grupowej rywalizacji, rozwijającej i doskonalącej umiejętność czytania. Mogli skonstruować pomarańczowe marchewki według własnego pomysłu i pięknie ozdobić dynie. W ocieplaniu jesiennej aury także pomogły zajęcia z obecnością ukochanych maskotek, przyniesionych z okazji Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przedstawiały swoich pluszowych przyjaciół, tworzyły ich papierowe odpowiedniki , poznały historię święta i doskonale bawiły się w sprawdzaniu zdobytej wiedzy w rozwiązywaniu misiowego quizu.

Aneta Rozmysłowska, Joanna Snarska