"Nie jestem obojętny" - projekt społeczny

Uczniowie klasy 5a: Katarzyna Mazuruk, Zuzanna Żamojtuk, Natalia Żochowska, Martyna Sakowicz, Sara Paukert, Zofia Rogowska, Filip Grabowski, Gabriel Popławski, Szymon Kurstak i Oliwier Wiciński oraz uczniowie kl. 6f: Zuzanna Hołownia, Aleksandra Gryc, Kamil Huterski i Aleksander Ledochowicz zostali nagrodzeni za przygotowanie i zrealizowanie projektów społecznych w ramach konkursu pod hasłem: NIE JESTEM OBOJĘTNY zorganizowanego przez Fundację Dialog w Białymstoku. Autorzy nagrodzonych kampanii (To nie zabawa! Nie hejtuj, nie przezywaj, nie plotkuj  oraz Człowieku, czytaj częściej! ) zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Jedną z nich był udział w warsztatach dla młodych liderów, które obejmowały zagadnienia związane z komunikacją społeczną, kreatywnością, emocjami i zaangażowaniem społecznym młodzieży.

Serdeczne gratulacje!

Beata Jackowska