Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców klas 4

Przez dwa dni w naszej szkole odbywał się Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców.

Turniej był absolutnym debiutem dla wszystkich zespołów, które w nim startowały, dlatego wyniki tych zawodów nie były najważniejszą rzeczą, chodziło o zapoznanie się z zasadami gry, z oprawą meczu i wspólną zabawę. Niemniej jednak za każdym razem wyłoniono zwycięzcę turnieju, a Mikołaj nie zapomniał oczywiście słodkich upominków dla wszystkich uczestników .

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia zawodów zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz trwał cztery kwarty po 8 minut.

30 listopada 2022 r. rywalizowały dziewczynki z klas IV. Tego dnia rywalizowały ze sobą trzy zespoły:  gospodarze SP 45 Białystok, UKS Max BasketWysokie Mazowieckie i SP47 Białystok.

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Max Basket Wysokie Mazowieckie 4pkt.
  2. SP 45 Białystok 2 pkt.
  3. SP 47 Białystok 0 pkt.

Skład zespołu SP 45 Białystok: Nierodzik Hanna, Urbanowicz Zofia, Urbanowicz Zuzanna, Toczydłowska Łucja, Namankiewicz Luiza, Talipska Maria, Gromko Oliwia, Baluk Amelia, Szarkowska Amelia, Gierdo Beata, Krahel Laura, Niedzielko Aleksandra, Siwińska Magdalena

Trener: Marzanna Sepko

Mikołajkowy Turniej Dziewczyny.jpg

1 grudnia 2022 r. rywalizowali chłopcy z klas 4. Tego dnia rywalami naszych uczniów byli chłopcy z SP19 w Białymstoku oraz z SP21 w Białymstoku.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 21 Białystok 4 pkt.
  2. SP 19 Białystok 2 pkt.
  3. SP 45 Białystok 0 pkt.

Naszą szkołę reprezentowali: Citko Sebastian, Karpowicz Paweł, Popławski Gabriel, Zajkowski Jakub, Wiciński Oliwier, Zakrzewski Mateusz, Makarewicz Jan, Kurstak Szymon, Litwiniuk Kamil, Seligmann Dominik, Piesiecki Hubert, Balejko Kacper, Nieścieruk Julian, Kondratowicz Jan, Walenia Sebastian, Drożdżal Bartosz

Trener: Marzanna Sepko

Mikołajkowy Turniej chlopcy.jpg