Konkursy dla mam z okazji Wiosennego Koncertu Dla Mam

5 czerwca w naszej Szkole odbył się "Wiosenny Koncert Dla Mam", który został poprzedzony akcją konkursową "Mamo, weź udział w konkursie!". Mamy obecne na uroczystości - w zamian za odpowiedzi na wylosowane ze szklanej kuli pytania - otrzymywały przeróżne nagrody, m.in. słodycze, perfumy, ale także gumki do włosów oraz opaski na oczy sprezentowane nam przez białostocką markę tworzącą piękną bieliznę oraz akcesoria dla kobiet - White Rvbbit - whitervbbit.pl. Nagrodą główną był bon podarunkowy na sesję zdjęciową w plenerze ufundowany przez fotografa Adriana Matysewicza.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za wspaniałe nagrody, które przyczyniły się do wywołania uśmiechów na twarzach Mam uczniów naszej Szkoły, a Mamom za chętny udział w akcji i pozytywne nastawienie. 

Diana Krasowska
Marta Borowik

Szkoła Podstawowa Nr 45
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Św. Jana Pawła II
w Białymstoku

ul. Łagodna 10
15-757 Białystok
tel. 856644680
e-mail: sp45@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony