Konkurs poetycki "Moja szkoła"

,,Lepiej wiersze o szkole tworzyć, niż na fejsie gwiazdorzyć”.

KONKURS POETYCKI

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. ,,Moja szkoła”.

Jeśli jesteś kreatywny, myślisz twórczo, lubisz rymować, nie boisz się epitetów, metafor i porównań oraz chcesz podzielić się refleksją o naszej szkole - WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!!!

Zapraszamy uczniów z klas 4-6 oraz 7-8.

Regulamin konkursu:

1. Wiersz ma dotyczyć naszej szkoły - możesz napisać o jej wyglądzie, atmosferze, kolegach, zabawnych sytuacjach. O czym chcesz, byleby dotyczyło życia szkoły:)
  2. Jeden uczestnik konkursu może zgłosić jedną pracę.
  3. PRACA MA BYĆ SAMODZIELNA!!!
  4. Wiersz napisz na komputerze.
  5. Zwróć uwagę na poprawność ortograficzną, interpunkcyjną i estetykę. Wydrukuj wiersz , podpisz imieniem i nazwiskiem, podaj klasę i przynieś do Pań: Magdaleny Białous i Jolanty Żukowskiej - sala 207 lub Anny Łuczaj i Barbary Ugolik - sala 210.
  6. Wykonanie pracy jest jednoczesną zgodą na opublikowanie jej na stronach internetowych szkoły.
  7. Komisja Konkursowa przy ocenie prac weźmie pod uwagę: zgodność pracy z tematyką konkursu, oryginalność prac oraz walory poetyckie.

SWOJE ARCYDZIEŁA PRZYNOSICIE DO 9 PAŹDZIERNIKA.

Powodzenia:)

Na zwycięzców czekają nagrody:)

Organizatorzy:
Magdalena Białous,