Konkurs plastyczny „Moja rodzinka żyje zdrowo”

Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Daje nam zdrowie i lepsze samopoczucie. Zdrowy tryb życia to ćwiczenia, ruch, dbanie o ładną sylwetkę oraz - co najważniejsze - odpowiednie żywienie.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz rodziców do udziału w V edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Moja rodzinka żyje zdrowo” zorganizowanym przez ŚWIETLICĘ Szkoły Podstawowej nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.

Regulamin konkursu:

• do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły,
  • technika wykonania i format prac dowolny,
  • każda praca powinna zawierać dane autora (imię i nazwisko dziecka, klasa) oraz imię i nazwisko opiekuna,
  • prace przechodzą na własność organizatorów,
  • prace należy dostarczyć organizatorom (świetlica szkolna) do 19stycznia 2024 roku
  • powołana przez organizatorów komisja przyzna nagrody i wyróżnienia. Oceniana będzie pomysłowość, samodzielność i estetyka wykonania prac
  • Informacja o osobach nagrodzonych i wyróżnionych zostanie wywieszona na tablicy przy świetlicy oraz na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy:

wychowawczynie świetlicy szkolnej