Konkurs Kahoot! Master

1 czerwca uczniowie klas 5-tych wzięli udział w konkursie języka angielskiego Kahoot! Master. Jego celem było wyłonienie mistrza języka angielskiego, który wykaże się nie tylko znajomością reguł gramatycznych, angielskich słów i wyrażeń oraz faktów kulturowych, lecz również refleksem i szybkością. Na początku całe klasy wzięły udział w eliminacjach klasowych, które wyłoniły po 3 finalistów. Po krótkiej przerwie nastąpił finał – 15 osób starło się  w zaciętej walce o podium. Każde kolejne pytanie (a było ich 15) przynosiło zmiany w pierwszej trójce, co oznacza, że poziom był bardzo wyrównany. Ostatecznie mistrzami konkursu zostali:

1. miejsce – Filip Zakrzewski 5C

2. miejsce – Michał Sawicki 5B

3. miejsce – Magdalena Wieliczko 5C

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólna zabawę!

Anna Silkinis

Sylwia Rogowska