Laureaci konkursu InstaLogik V edycja 2023/2024

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP, organizowany on-line przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.  Jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Serdecznie gratulujemy dwóm uczniom naszej szkoły, którzy w swojej kategorii wiekowej osiągnęli tytuły laureatów. Są to: Kazimierz Wysocki, uczeń klasy 6D - laureat II miejsca na szczeblu ogólnopolskim, najlepszy wynik w województwie podlaskim oraz Patryk Gałązka, uczeń klasy 7 B, laureat II miejsca na szczeblu ogólnopolskim, drugi wynik w województwie podlaskim. 

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu już w przyszłym roku!

Nauczyciele informatyki

Szkoła Podstawowa Nr 45
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Św. Jana Pawła II
w Białymstoku

ul. Łagodna 10
15-757 Białystok
tel. 856644680
e-mail: sp45@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony