Kiermasz świąteczny

W dniach 13-15 grudnia 2023 . odbył się w naszej szkole kiermasz stroików, ozdób świątecznych, kartek ,czapek i szalików oraz przepysznych pierniczków. Ze sprzedaży tych rzeczy oraz pieniędzy zebranych od klas zebraliśmy łączną kwotę 4 717 zł.!!!

To wielka radość, że w akcję zaangażowała się niemal cała społeczność szkolna - dzieci, ich rodzice oraz nauczyciele. Okazało się, że są wśród nas ludzie o wielkim  sercu, ogromnym zacięciu artystycznym, pracowitości, umiejętnościach marketingowych, po prostu ludzie wielu talentów!

To piękna postawa w ten adwentowy czas, wspaniała lekcja empatii i umiejętności dzielenia się z bliźnim. Brawo Wy!

Już dzisiaj zapraszamy do gromadzenia energii i pomysłów do wykorzystania za rok!!!

Patrycja Iwanicka-Krajewska
Ewa Chlabicz