II edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Maska karnawałowa”

Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku ul. Łagodna 10 ogłasza

II edycję międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Maska karnawałowa”\

maska karnawałowa1.png

Cele:

- rozwijanie zainteresowań plastycznych i twórczych postaw dzieci,

- inspirowanie do pracy twórczej, kształtowanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi,

- wzbogacanie wiedzy uczniów tradycjami karnawału.

REGULAMIN KONKURSU:

1.Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III szkół podstawowych.

2. Przedmiotem konkursu jest maska karnawałowa, którą można założyć.

3. Technika wykonania pracy jest dowolna, np. malarstwo, pastele, akwarela, collage, techniki mieszane, wydzieranki, itp. Prac nie należy składać lub zwijać. Format A-3 i A-4.

4. Kryteria oceny:

- poziom artystyczny i estetyka prezentowanych prac,

- indywidualne potraktowanie tematu,

- zgodność pracy z tematem przewodnim,

-samodzielność wykonania pracy przez dziecko.

5. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę (litery drukowane) przyklejoną na odwrocie pracy: (imię i nazwisko dziecka, wiek, klasa, nazwa i adres placówki, telefon, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego oraz jego adres e-mail).

Do pracy należy też dołączyć oświadczenie- zał. nr 1.

6. Ilość prac z jednej placówki – 5.

7. Prace plastyczne przechodzą na własność organizatora.

8. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną odebrane osobiście przez nagrodzonych.

9. Organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu, dlatego prosimy o właściwe zabezpieczenie prac.

10. Termin nadsyłania/składania prac: do 23.02.2024 r.

11.Prace należy dostarczyć na adres:

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II  w Białymstoku, ul. Łagodna 10 15-757 Białystok z dopiskiem: konkurs „Maska Karnawałowa” (świetlica).

12. Prace oceniane będą przez niezależne jury powołane przez organizatora.

13. Opiekunowie osób nagrodzonych/wyróżnionych zostaną poinformowani telefonicznie.

14. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na zorganizowanej w szkole wystawie.

15. Organizatorzy konkursu: Fidziukiewicz Anna, Fuchler Katarzyna, Kozacka Anna, Krysztopowicz Ewa, Okułowicz Edyta, Ostaszewska Agnieszka.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Zał. 1

OŚWIADCZENIE

Zgoda rodziców  (opiekunów prawnych) na udział dziecka w organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku Konkursie Plastycznym pt. „Maska Karnawałowa”.

1.Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ......................................................................... (imię i nazwisko) w Konkursie Plastycznym pt. „Maska Karnawałowa”.

1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez organizatora Konkursu wizerunku mojego dziecka oraz przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, wieku
    i nazwy, adresu szkoły) w celach wynikających z organizacji Konkursu zgodnie z ustawą
    z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych  (Dz. U. 2016, poz. 922 z późn. zm).
  2. Ponadto wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronie internetowej organizatora konkursu oraz w innych formach utrwaleń.

Czytelny podpis rodzica/opiekuna dziecka……………………………..

Data……………………………………………...……………………..