I miejsce ucznia klasy 7 w Miejskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym „Nasz Czysty Białystok”

W dniu 14 czerwca 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII edycji Miejskiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „Nasz Czysty Białystok” ph. „Czyste powietrze mamy, gdy zanieczyszczeniom zapobiegamy” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Głównymi celami konkursu był: pozytywne przekonania i postawy społeczne oparte na świadomości wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie i komfort życia, zrozumienie znaczenia czystego powietrza oraz promowanie stosowania tych paliw energetycznych, które ograniczają emisję pyłów i gazów do atmosfery.

Nasz uczeń, Igor Garczewski z klasy VII A, zajął I miejsce w kategorii zdjęcie.

GRATULUJEMY!

Agnieszka Siwik