I edycja konkursu plastycznego „Patron roku i jego twórczość. Barwy wyobraźni” - ilustracja do utworów Marii Konopnickiej

Jakże nam było miło, gdy w październiku, zainspirowani spotkaniem w bibliotece szkolnej, wykonaliśmy ilustracje do książki Marii Konopnickiej „Jak to ze lnem było” i 28 listopada 2022r. otrzymaliśmy takiego emaila:

"Miło mi poinformować, że w I edycji konkursu plastycznego Patron roku i jego twórczość Barwy wyobraźni - ilustracja do utworów Marii Konopnickiej, organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, uczeń Jakub Kuzia z klasy IIIc SP 45 w Białymstoku otrzymał nagrodę, a Joanna Kalisty, Maria Ćwikła oraz Franciszek Pawluczuk z tejże szkoły otrzymali wyróżnienie”.

Opiekunkami dzieci były panie Ewa Słowikowska, Joanna Zdanuczyk oraz Anna Karolczuk.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Alicja Juszkiewicz