Góra Grosza

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasza szkoła również w tym roku wzięła udział w XXIV edycji akcji Góra Grosza, której celem było  zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się w sumie uzbierać 227,72zł. Monety zostały skrupulatnie posegregowane, policzone i zważone, a następnie spakowane do wysyłki na Poczcie Polskiej. Zbiórka była długoterminową akcją prowadzoną od listopada 2023 do końca lutego 2024, a jej organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom. Klasa 3B oraz 7C, którym udało się dostarczyć największą wartość monet zostały nagrodzone przez Pana Dyrektora tygodniem bez prac domowych.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego,
Katarzyna Leończuk