Festyn w SP 45

1 czerwca 2023 r. na terenie szkoły odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Podczas imprezy dzieci miały szansę obejrzeć sprzęt wojskowy, poczuć się jak policjant siedząc w radiowozie policyjnym, uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy oraz poznać pracę Strażników Miejskich oraz ich wyjątkowego kompana psa.

Dzieci uczestniczyły też w konkursach i quizach przygotowanych przez stanowiska: Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, PCK, Dental Blue oraz kolegów z Samorządu Szkolnego.

Bardzo dużo przyjemności sprawiły kąciki animacyjne: malowanie twarzy, bańki mydlane oraz gry i zabawy integracyjne. Uczniowie świetnie bawili się podczas Turnieju sportowego przygotowanego na boisku szkolnym.

Przyjemnie było obserwować aktywny udział dzieci w festynie i ich radosne uśmiechnięte twarze.

Anna Wiśniewska
Patrycja Iwanicka- Krajewska