Ferie zimowe w naszej szkole

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. W naszej szkole w dniach od 23 do 27 stycznia zorganizowano ferie dla 41 wychowanków. Dzieci miały okazję przeżyć wiele niezapomnianych chwil, pełnych radości. Zajęcia były bardzo urozmaicone. Począwszy od gier i zabaw ruchowych na sali gimnastycznej, gier świetlicowych, planszowych, poprzez wyjazdy i wyjścia m.in. do kina, na basen, do papugarni, Last Tagu, a  kończąc na zajęciach plastycznych, m.in. kolorowankach, wyklejankach, figurkach z masy solnej i plasteliny oraz bransoletkach z włóczki. Wielką atrakcją były również warsztaty kulinarne w pizzerni, gdzie każdy uczestnik delektował się samodzielnie wykonaną pizzą.

Niestety wszystko co miłe szybko się kończy. Aby wspomnień nie minął czar każde dziecko otrzymało super pamiątki.

Elżbieta Kosińska
Marzanna Sepko