Erasmus+ - wyjazd uczniów do Jaen, Hiszpania w dniach 20-25 marca 2022

Ruszamy z rekrutacją!

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do aplikowania na wyjazd. Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem tej mobilności. Niezbędne dokumenty składamy w sekretariacie szkoły do dnia 8 marca 2022 roku.

Regulamin organizowania grupy uczniów uczestniczących w wyjeździe do Jaen w ramach projektu Erasmus+ The Colours of Science

1. Zaplanowano nabór sześciu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku na wyjazd do Jaen w Hiszpanii w dniach 20-25 marca 2022.
  2. Ze względu na sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, w wyjeździe mogą uczestniczyć tylko osoby zaszczepione i posiadające ważny Unijny Certyfikat Covid (UCC), który funkcjonuje w obrębie państw członkowskich UE od 1 lipca 2021 roku.
  3. Nabór dotyczy uczniów klas VIII i VII SP45.
  4. W naborze preferowani są uczniowie klas VIII SP45 zaangażowani w prace w ramach projektu Erasmus+ The Colours of Science, którzy wykonali prezentacje, filmiki, plakaty do dnia 28.02.2022.
  5. Ustala się, że ostateczna decyzja o naborze danego ucznia bądź uczennicy zostanie podjęta po wyrażeniu pisemnej zgody na wyjazd i podpisanej przez obojga rodziców/opiekunów prawnych.
  6. Osoby przystępujące do rekrutacji powinny dostarczyć list motywacyjny, w którym zaprezentują siebie i przedstawią powody uzasadniające decyzję o uczestniczeniu w mobilności do Jaen i reprezentowaniu szkoły za granicą. W liście motywacyjnym powinny być uwzględnione następujące obszary:
    - umiejętności językowe, zaangażowanie na lekcjach języka angielskiego (w załączeniu potwierdzenie pozyskane od nauczyciela uczącego jęz. angielskiego),
    - umiejętności w zakresie komunikacji międzyludzkiej, zaangażowanie społeczne (w załączeniu potwierdzenie pozyskane w załączeniu od wychowawcy),
    - aktywność w działaniach na rzecz szkoły (dyplomy, nagrody i inne potwierdzenia),
    - wykonane prace (prezentacje, filmiki, plakaty) w ramach projektu Erasmus+ The Colours of Science do dnia 28.02.2022,
    - ocena z zachowania na półrocze (nie niższa niż bardzo dobry).
  7. Listę uczestników wyjazdu ustala Zespół Rekrutacyjny, w którego skład wchodzi Koordynator projektu i nauczyciele – opiekunowie wyjazdu.
  8. Ostateczną decyzję o wyjeździe podejmuje Dyrektor szkoły, który zatwierdza skład osobowy grupy.

Zespół Rekrutacyjny