Edu - Jeż: świętujemy nasz sukces w Warszawie

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły (klasa 4b) pod kierunkiem p. Elżbiety Simson i p. Marceliny Szutkiewicz uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy” organizowanym przez SGGW pod patronatem MEiN i MZ. Wyzwanie konkursowe polegało na opracowaniu projektu kalendarza na 2024 r. prezentujący treści na temat żywności i żywienia, nawiązujący do programu JEŻ- Junior - Edu - Żywienie.

Gdy przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu - okazało się, że nasz - szkolny projekt jest po prostu najlepszy!

15 września 2023 r. - uczniowie 5b wraz z p. Dyrektorem Piotrem Górskim i opiekunami konkursowymi uczestniczyli w konferencji „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior- Edu- Żywienie”, warsztatach żywieniowych i oczywiście uroczystym podsumowaniu konkursu.

Nagrodą główną dla „najlepszego z najlepszych” jest warsztat kulinarny z Karolem Okrasą

I jeszcze …

Maskotką konferencji był JEŻyk- wszyscy chcieli mieć z nim zdjęcie.

Warsztaty żywieniowe prowadzone przez pracowników SGGW były bardzo emocjonujące!