"Dorośli i Dzieciaki Pomóżmy Nakarmić Kociaki"

07.03.2023 r. odbyło się spotkanie Świetliczaków i uczniów klasy I D z przedstawicielem Fundacji Kotkowo Panią Agatą Kilon, która opiekuje się bezdomnymi kotami. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali ciekawostek o życiu różnych gatunków kotów, dzikich czy też kotów domowych, obejrzeli prezentację, zadawali ciekawe pytania, jak również brali udział w quizie przygotowanym przez Panią Agatę. 

W związku z tym, że w naszej szkole została przeprowadzona akcja pt. "Dorośli i dzieciaki pomóżmy nakarmić kociaki”, karma przyniesiona przez uczniów naszej szkoły została przekazana Fundacji Kotkowo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji pomocy bezdomnym kotkom.

Organizatorzy:
Adrianna Bartnik
Anna Fidziukiewicz
Katarzyna Fuchler
Ewa Krysztopowicz
Edyta Okułowicz
Agnieszka Ostaszewska

Szkoła Podstawowa Nr 45
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Św. Jana Pawła II
w Białymstoku

ul. Łagodna 10
15-757 Białystok
tel. 856644680
e-mail: sp45@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony