Brązowy medal dziewcząt w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce

W Finale Wojewódzkim Dzieci w Koszykówce Dziewcząt, który odbył się dnia 19.12.2023 r. w Łomży, zajmujemy III miejsce!!!

O wejście do finału przegrywamy z Wysokiem Mazowieckim. W meczu o brązowy medal wygrywamy z ZSP nr 5 z Białegostoku.

W turnieju zostały wyróżnione nasze zawodniczki: Maria Citkowska – wyróżnienie trenera, Wiktoria Krahel – najlepsza zawodniczka drużyny, Hanna Nierodzik – najlepsza piątka turnieju.

Skład zespołu: Hanna Nierodzik, Wiktoria Krahel, Laura Krahel, Maria Citkowska, Maja Ostaszewska, Zuzanna Urbanowicz, Zosia Urbanowicz, Maria Talipska, Wiktoria Jabłońska, Amelia Szarkowska, Amelia Baluk, Aleksandra Niedzielko, Aleksandra Sadowska, Michalina Siemieńczyk, Beata Gierdo, Łucja Toczydłowska, Frankowska Nikola

Opiekun zespołu – Marzanna Sepko

Gratulacje dziewczyny!!!