ATELIER FOR STEAM – THE COLOURS OF SCIENCE

Do Hiszpanii pojechaliśmy w ramach międzynarodowego projektu Atelier for STEAM – The Colours of Science, który realizujemy od 2019 roku w grupie sześciu europejskich szkół z Hiszpanii, Portugalii, Słowenii, Czech i Polski. W dniach 20.03 - 25.03.2022 r. gościliśmy w Andaluzji, w malowniczej miejscowości Jaen. Program wydarzenia był bardzo obszerny, ale zdążyliśmy również pozwiedzać Granadę, Baezę, Jaen.

Jeśli jesteś uczennicą/uczniem klasy VII lub VIII SP45 w Białymstoku i chcesz przeżyć wspaniałą międzynarodową przygodę,to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przeczytaj uważnie Regulamin projektu i napisz pierwszy list motywacyjny, w którym przedstawisz swoją osobę, zaproponujesz działania, które podejmiesz, gdy przystąpisz do współpracy.