Konsultacje
KONSULTACJE NAUCZYCIELI
w roku szkolnym 2023/2024
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala |
Adamiak Anna |
cz |
16:00-17:00 |
6 |
Ambrożewicz Joanna |
wt |
14:15-15:15 |
209 |
Bączek Elżbieta |
pn |
13:00-14:00 |
czytelnia |
Białous Maria |
pn |
13:30-14:30 |
208 |
Bielonko Ewa |
pt |
14:15-15:15 |
112 |
Blecharczyk Małgorzata |
pn |
15:30-16:30 |
111 |
Borowik Marta |
pn |
14:15-15:15 |
3 |
Bronecka Ewa |
pt |
15:00-16:00 |
119 |
Bykowska Marzena |
śr |
13:30-14:30 |
208 zapl. |
Chlabicz Ewa |
śr |
14:15-15:15 |
109 |
Chylińska Agnieszka |
śr |
13:30-14:30 |
208 |
Cimoch Alicja |
cz |
13:25-14:25 |
003 |
Cutter-Ostrowska Marta |
pt |
15:10-16:10 |
2 |
Czaban Katarzyna |
śr |
13:25-14:25 |
002 |
Czarniecka Magdalena |
śr |
14:25-15:25 |
201 |
Dakowicz Mirosława |
wt |
13:25-14:25 |
106 |
Dunda Krystyna |
wt |
15:30-16:30 |
35 |
Dzieniszewska Anna |
cz |
15:10-16:10 |
`201 |
Dzieszkowska Katarzyna |
śr |
14:30-15:30 |
1 |
Ejsmont Grzegorz |
pn |
15:15-16:15 |
34 |
Fidziukiewicz Anna |
wt |
14:00-15:00 |
świetlica |
Fuchler Katarzyna |
śr |
15:10-16:10 |
103 |
Gonczaruk Monika |
śr |
14:15-15:15 |
107 |
Gorbacz Bożena |
wt |
15:15-16:15 |
5 |
Górski Piotr |
wt |
14:00-15:00 |
10 |
Gryko-Piaskowska Dorota |
wt |
15:00-16:00 |
111 |
Iwanicka-Krajewska Patrycja |
pn |
15:15-16:15 |
6 |
Jackowska Beata |
pn |
14:15-15:15 |
107 |
Jakimiuk Elżbieta |
Pn |
13:30-14:30 |
217 |
Jedlińska Katarzyna |
śr |
13:30-14:30 |
202 |
Kalinowska Małgorzata |
cz |
15:15-16:15 |
206 |
Kardasz Marzena |
wt |
14:15-15:15 |
209 |
Karłuk Agnieszka |
śr |
17:00-18:00 |
1 |
Kiersnowska Renata |
pt |
13:25-14:25 |
103 |
Kłosowska Joanna |
pn |
14:15-15:15 |
112 |
Kondracka Anna |
pt |
13:30-14:30 |
czytelnia |
Konicka Małgorzata |
cz |
15:10-16:10 |
7 |
Korneluk Małgorzata |
śr |
14:15-15:15 |
204 |
Korolczuk Elżbieta |
śr |
16:00-17:00 |
208 |
Korolkiewicz Iwona |
pn |
14:15-15:15 |
203 |
Kosińska Elżbieta |
śr |
16:00-17:00 |
34 |
Kowalczuk Agnieszka |
pt |
14:15-15:15 |
106 |
Kozacka Anna |
cz |
14:00-15:00 |
świetlica |
Krasnowska Agnieszka |
śr |
13:30-14:30 |
005 |
Krasowska Diana |
wt |
16:45-17:45 |
217 |
Krętowska Marzena |
wt |
15:15-16:15 |
3 |
Krupa-Choptar Ewa |
pn |
15:00-16:00 |
21 |
Krysztopowicz Ewa |
cz |
15:30-16:30 |
świetlica |
Kukiełka Barbara |
śr |
15:15-16:15 |
4 |
Kukiełka Dariusz |
śr |
13:30-14:30 |
005 |
Kusznerczuk Joanna |
wt |
13:30-14:30 |
112 |
Kuźma Elżbieta |
pn |
15:10-16:10 |
204 |
Leończuk Katarzyna |
pn |
13:30-14:30 |
043 |
Litman Małgorzata |
śr |
15:10-16:10 |
03 |
Łabieniec Maria |
pn |
14:15-15:15 |
203 |
Łuczaj Anna |
cz |
14:15-15:15 |
210 |
Mackiewicz Natalia |
śr |
16:00-17:00 |
205 |
Makarewicz Beata |
cz |
13:30-14:30 |
36 |
Matwiejuk Joanna |
pt |
15:10-16:10 |
03 |
Michałowska Joanna |
pn |
15:15-16:15 |
7 |
Mierzejewska Jolanta |
wt |
13:30-14:30 |
8 |
Mnich Julita |
pn |
16:00-17:00 |
świetlica |
Monach Katarzyna |
cz |
15:15-16:15 |
042 |
Musiuk Anna |
cz |
13:25-14:25 |
015 |
Niepokojczycka-Stefańczuk Anna |
pt |
15:30-16:30 |
003 |
Okułowicz Edyta |
śr |
15:10-16:10 |
103 |
Orzechowska Joanna |
śr |
13:30-14:30 |
02 |
Ostaszewska Agnieszka |
pn |
14:00-15:00 |
świetlica |
Panasewicz Agnieszka |
cz |
14:15-15:15 |
101 |
Peczyńska-Raj Małgorzata |
pt |
15:10-16:10 |
2 |
Perkowska Grażyna |
pn |
15:15-16:15 |
6 |
Perkowska Magdalena |
wt |
13:30-14:30 |
205 |
Pieszalska Agnieszka |
pn |
15:15-16:15 |
209 |
Piętka Joanna |
pn |
14:15-15:15 |
3 |
Piotrowska Ewa |
pn |
15:10-16:10 |
105 |
Piwnik Anna |
cz |
14:00-15:00 |
czytelnia |
Prażych Magdalena |
pn |
14:15-15:15 |
202 |
Przeździecka Dorota |
pn |
15:10-16:10 |
110 |
Ptaszyńska Bożena |
wt |
13:30-14:30 |
104 |
Rogowska Sylwia |
pn |
13:30-14:30 |
043 |
Roszkowska-Szyszko Marta |
wt |
13:30-14:30 |
106 |
Rzepnicka Teresa |
śr |
15:30-16:30 |
0014 |
Rzędzian Anna |
pt |
14:15-15:15 |
205 |
Sadowska Beata |
wt |
13:30-14:30 |
042 |
Samul Agnieszka |
śr |
15:15-16:15 |
0014 |
Sarosiek Anna |
cz |
13:25-14:25 |
202 |
Sepko Marzanna |
pt |
13:30-14:30 |
34 |
Siemieńczyk Eliza |
śr |
15:30-16:30 |
1 |
Silkinis Anna |
wt |
15:10-16:10 |
202 |
Simson Elżbieta |
cz |
16:00-17:00 |
211 |
Sindera Alina |
pn |
14:15-15:15 |
4 |
Siwik Agnieszka |
pt |
13:25-14:25 |
zapl. 112 |
Słowikowska Ewa |
pn |
15:10-16:10 |
102 |
Snarska Joanna |
pt |
13:25-14:25 |
103 |
Sokołowska Elżbieta |
cz |
16:00-17:00 |
6 |
Stojak Danuta |
pn |
13:30-14:30 |
34 |
Szlendak Katarzyna |
pn |
14:15-15:15 |
202 |
Szutkiewicz Marcelina |
pn |
14:15-15:15 |
109 |
Tarasewicz Ewa |
śr |
13:30-14:30 |
106 |
Techmańska Urszula |
wt |
13:30-14:30 |
8 |
Twardzik Małgorzata |
cz |
15:10-16:10 |
5 |
Ugolik Barbara |
cz |
14:15-15:15 |
210 |
Walendziuk Agnieszka |
wt |
15:10-16:10 |
102 |
Walewska Marta |
cz |
16:00-17:00 |
119 |
Wanczewska Beata |
pn |
15:10-16:10 |
4 |
Wanielewska Joanna |
cz |
13:25-14:25 |
107 |
Wasilewska Renata |
śr |
16:00-17:00 |
34 |
Wasiluk Mariola |
pn |
13:30-14:30 |
043 |
Więckowska Agnieszka |
cz |
13:25-14:25 |
004 |
Wiktorowicz Agnieszka |
cz |
13:25-14:25 |
107 |
Wilczyk Dorota |
wt |
13:30 - 14:30 |
113 |
Wiśniewska Anna |
wt |
16:00-17:00 |
211 |
Wnorowska Katarzyna |
cz |
16:05-17:05 |
2 |
Wołyniec Katarzyna |
śr |
13:25-14:25 |
002 |
Wróblewska Edyta |
wt |
14:30-15:30 |
zapl. 113 |
Załuska Anna |
pn |
15:10-16:10 |
042 |
Zarzecki Andrzej |
pn |
15:10-16:10 |
34 |
Zawadzka Katarzyna |
wt |
14:15-15:15 |
205 |
Zdanuczyk Bożena |
cz |
15:15-16:15 |
36 |
Zdanuczyk Joanna |
pn |
15:10-16:10 |
102 |
Zdzitowiecka Marta |
wt |
15:15-16:15 |
3 |
Zega Leszek |
pt |
19:00-20:00 |
111 |
Żadziłko Maria* |
śr |
16:00-17:00 |
205 |
Żak Magdalena |
cz |
13:30-14:30 |
112 |
Żukowska Jolanta |
cz |
14:15-15:15 |
207 |
* co dwa tygodnie
Opracował Leszek Zega
Zatwierdził Dyrektor Piotr Górski
4.12.2023 r.